Naszym Partnerem jest Firma OKAY

Logo Okay Energy z czterema angielskimi literami „OKAY”.
Litera „O” wygląda jak owal.
Strzałka i gwiazdy pośrodku oznaczają, że Okay Energy zajmuje się zaawansowaną technologią i dążeniem do innowacji i szybkiej obsługi.
Okay oznacza „Ok, bez problemu”, co oznacza, że Okay Energy dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi, a slogan brzmi „Okay Energy sprawiają, że energia jest okay”.
Naszym celem jest być pierwszą marką maszyn tlenowo-wodorowych na świecie.

Okay Energy jest najwcześniejszymi chińskimi producentami maszyn do dekarbonizacji silników hho w roku 2012. Podczas 2 lat promocji marketingowej w Chinach, najnowsza technologia oczyszczania węgla węglowego zmieniła tradycyjnie czasochłonną metodę chemicznego czyszczenia i stała się regularną usługą czyszczenia węgla w zakresie pielęgnacji i konserwacji samochodów. Coraz większa liczba profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, takich jak mechanik samochodowy i stacje testujące pojazdy, zdaje sobie sprawę z ogromnego potencjału tej możliwości biznesowych i wejścia na nią, aby skorzystać z szybkiego wzrostu rynku.

Firma Okay Energy stała się profesjonalnym producentem maszyn do czyszczenia karbonowego HHO dla branży motoryzacyjnej i handlu sprzętem, warsztatów samochodowych, mechaniki mobilnej. Gorąco sprzedający się model CCS2000 to najnowsza technologia czyszczenia HHO, która bardzo pomaga w wychwytywaniu dwutlenku węgla. Z kreatywności i innowacyjności w technologii tlenowo-wodorowej, Okay Energy będzie nadal ulepszać, aby sprostać potrzebom rynków.

Zrobimy co chcesz i o czym pomyślisz.